Kontakt

Här har du kontaktuppgifter till avdelningar och funktionärer i vår kår.

Du når kåren på info@vistscout.net

Medlemskap och utträde: medlem@vistscout.net

 

Bäveravdelningen (6-7 år): baver@vistscout.net

Spårarna (8-9 år): sparare@vistscout.net

Upptäckarna (10-11 år): upptackare@vistscout.net

Äventyrarna (12-14): aventyrarna@vistscout.net

Utmanarna (15-18): utmanare@vistscout.net

 

Här följer en lista med alla personer eller så väljer du vilken del av kåren du är intresserad av

KevinGibbs

Kevin Gibbs

Kårordförande
E-post: Kevin@vistscout.net
Mobil:
0738165145

Foto saknas

Anna Wibom

Sekreterare
E-post:
Mobil:
070-641 27 62

Ledare upptäckare

Foto saknas

Mats Bergman

Kassör
E-post: mats@vistscout.net
Telefon:
013-121152
Mobil:
0723119041

Ledare upptäckare

Profilbild_Lars_2

Lars Walla

E-post: lars_walla@hotmail.com
Mobil:
0768861716

Ledare bäver

Foto saknas

Malin Thell

E-post: Malinthell@hotmail.com
Mobil:
070-3000757

Ledare spårare

MalinHH

Malin Hjorth

Stugfogde
E-post: Malinhjorth@telia.com
Mobil:
073-418 51 89

Ledare upptäckare

BörjeHH

Börje Hjorth

Stugfogde
E-post: Borje.hjorth@telia.com
Mobil:
0734184033

Ledare upptäckare

Patrik Holmberg

Medlemsregistrerare
E-post: patrik@vistscout.net
Mobil:
0705246423

Ledare äventyrare och utmanare

Foto saknas

Tommy Wibom

E-post:
Mobil:
070-888 92 71

Ledare äventyrare och utmanare

Jorgen

Jörgen Johansson

Vice ordförande
E-post: jorgen.johansson@saabgroup.com
Telefon:
013-178300
Mobil:
0734-37 15 17